RZECZYWISTE KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UCISKU

NA CZYM POLEGAJĄ?

Gama Compressive marki Lurbel została opracowana w oparciu o oryginalną technologię Lurbel Fir-Tech wykorzystującą włókna mineralne powodujące powstawanie efektu lustra odbijającego promieniowanie naturalnie emitowane przez ciało, przez co ponownie trafia ono w miejsce zakryte przez skarpetę.

Zadanie tej technologii: Poprawa przygotowania do treningu, optymalizacja osiągów sportowych i szybsza regeneracja.

POPRAWIA, OPTYMALIZUJE I PRZYSPIESZA REGENERACJĘ

Struktura naszych wyrobów Compressive pozwala na zwolnienie ucisku stawów i grup kostnych, sprzyjając naturalnie wykonywanym ruchom.

  • Przed treningiem: lepsze rozgrzanie i przygotowanie dzięki uzyskaniu miejscowej temperatury mięśni w optymalnym zakresie.


  • W trakcie treningu: poprawia procesy regeneracyjne po wysiłku, a jednocześnie sprzyja zmniejszeniu nacisku przy chodzeniu czy bieganiu.


  • Po treningu: przyspiesza regenerację kostno-mięśniową (zwiększa przepływ krwi i limfy.


Zasadniczym wyróżnikiem marki jest przędza z dodatkiem ceramicznych cząsteczek mineralnych odbijających promieniowanie podczerwone (FIR) naturalnie emitowane przez ciało.
„Silver base layer” działa przeciwbakteryjnie w poprzek skarpety, zapewniając jej trwałość i pozbawiając nieprzyjemnych zapachów.

Cel

Optymalizacja osiągów sportowych na różnych poziomach.

Wynik

Lurbel posiada wyniki multidyscyplinarnych badań potwierdzających rzeczywiste korzyści płynące z noszenia uciskowych ubrań tej marki. Rozwiązania te stosowane są w ubraniach linii Compressive z technologią Fir Tech.

Specyfikacja

Powiązane technologie