GWARANCJA OCHRONY DLA SPORTOWCÓW

Kiedy w 2012 r. technologia Regenactiv została udoskonalona dla branży sportowej pod nazwą Bmax, spowodowała ona rewolucję w tym sektorze. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było.

Dzisiaj każda nowa linia opracowana w ramach Bmax znana jest pod swoją nazwą. Nastąpiło domknięcie fazy, która rozpoczęła się 20 lat temu, i konsolidacja marki Lurbel w sektorze, w którym się narodziła. Dziś to najczęściej sprzedawany segment marki– doskonałe dziecko Lurbel.

Zadanie tej technologii:

Utrzymywanie stóp w doskonałym stanie poprzez zwalczanie przyczyn powstawania pęcherzy:

  • Przegrzewanie
  • Wilgoć
  • Tarcie

INTENSYWNE SPORTY UPRAWIANE W WYSOKICH TEMPERATURACH

Nawet w warunkach najwyższego pocenia nie powoduje przegrzewania się stopy, odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz i zmniejsza do minimum podrażnienia wywołane tarciem, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się pęcherzy.

5ºC / 30ºC W WYMAGAJĄCYCH DYSCYPLINACH SPORTOWYCH

Bmax Cool łączy włókno Regenactiv z włóknem wielokanałowym, które odprowadza wilgoć na zewnątrz za pomocą otworów w kształcie koniczyny.
„Silver base layer” działa przeciwbakteryjnie w poprzek skarpety, zapewniając jej trwałość i pozbawiając nieprzyjemnych zapachów.

INTENSYWNE SPORTY UPRAWIANE W NISKICH TEMPERATURACH

Odprowadza pot na zewnątrz i zmniejsza podrażnienia spowodowane tarciem, zapobiegając pojawianiu się pęcherzy, a jednocześnie utrzymuje ciepłotę ciała.

5ºC / -10ºC W WYMAGAJĄCYCH DYSCYPLINACH SPORTOWYCH

SPORTS AT EXTREME TEMPERATURES

It provides greater temperature retention, breathability and moisture expulsion, maintaining its basic properties, thanks to the combination of a high percentage of biodegradable fibres, such as Regenactiv fibre, mulberry silk and merino wool, providing maximum comfort and maximum resistance.
Bmax Merino silk: thanks to silk it provides an increase in thermal retention and resistance and improved thermoregulation thanks to merino wool

Cel

Zapobieganie przegrzaniu i wilgoci wywołanej ciepłem i czynnością fizyczną.

Wynik

Technologia Regenactiv chroni skórę i zapobiega przegrzewaniu, a wielokanałowe włókno szybko odprowadza pot na zewnątrz.

Specyfikacja

Powiązane technologie