Spotkaj nas na Ultra-Trail® Show 2015
Lurbel

Spotkaj nas na Ultra-Trail® Show 2015

Lurbel jest hiszpańską firmą odzieżową specjalizującą się w strojach do biegania terenowego oraz innych sportów takich jak: biegi, trekking, kolarstwo, narciarstwo… Produkcja odbywa się w Hiszpanii, co umożliwia kontrolowanie całego procesu, od produkcji do pakowania.

 

Dzięki naszym unikalnym i opatentowanym włóknom i materiałom, które opracowujemy we współpracy z uniwersytetami i instytutami badawczymi, rozpoznaje się nas jako poważną markę na rynkach włoskich, francuskich, szwajcarskich, norweskich i brytyjskich, a w samej Hiszpanii posiadamy ponad 700 klientów.

 

Wystawcy

 

Podczas the Ultra Trail Mont Blanc pojawimy się razem z innymi, znanymi na całym świecie markami. Jest to doskonała okazja, aby nas odwiedzić i dowiedzieć się dlaczego nazywamy się LURBEL PRECISION GARMENTS oraz zapoznać się z naszą linią produktów Bmax, z której jesteśmy dumni i na temat której otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od najlepszych lekkoatletów i sklepów specjalistycznych.

Jeśli więc planujesz odwiedzić imprezę, na której spotykają się najlepsi lekkoatleci i najlepsze marki, nie przegap okazji, aby odkryć naszą najnowszą technologię stosowaną w odzieży sportowej Lurbel.