Biegaczka ultramaratonów Bea Garcia o skarpetach Bmax Desafio podczas biegu w Australii
Produkty

Biegaczka ultramaratonów Bea Garcia o skarpetach Bmax Desafio podczas biegu w Australii

Bmax ma już dobrą reputację w świecie sportowym jako technologia #nomoreblisters (nigdy więcej pęcherzy). W tym samym czasie stała się odpowiedzią na najbardziej wymagające przygody świata.

Ekskluzywna technologia Lurbel wszechstronnie chroni nawet najbardziej wrażliwe stopy, więc mogą one stawić czoła nawet bardzo wymagającym wyzwaniom w najlepszej możliwej kondycji.

Najlepszym przykładem jest Bea Garcia, katalońska biegaczka cierpiąca na cukrzycę.

Zaufała modelowi Bmax Desafio podczas swojego niedawnego wyzwania na The Track w Australii - bardzo ciężkiego biegu.

Pozytywnej opinii tej biegaczki warto posłuchać z uwagi na dobre wrażenia związane Bmax Desafio, ale też na trudności tego biegu oraz wyzwania związane z cukrzycą.

 

„’The Track’ w Australii był ekscytującą przygodą - 521 kilometry podczas 9 etapów w 10 dni, bez wsparcia. Był to bieg ciężki z uwagi na dystans, pogodę, trasę, plecak i nasilające się zmęczenie. Moje stopy były tu kluczowym elementem, ponieważ z uwagi na cukrzycę musiałam się wystrzegać jakichkolwiek urazów.

Zaufałam Lurbel gdy spełniałam moje marzenie i jestem zadowolona z rezultatów. Oczywiście, bardzo trudno pozostawić stopy w nienaruszonym stanie po tak wielu kilometrach biegu, ale skutki były minimalne.” - twierdzi lekkoatletka po powrocie z Australii.