Poznaj nowy koncept EVO
Produkty

Poznaj nowy koncept EVO

Ewolucja i ciągłe ulepszenia, które stosujemy w naszych produktach są dla Lurbel priorytetem. Te procesy są możliwe dzięki centralizacji i nadzorowaniu procesu produkcji, a także dzięki dynamicznemu zespołowi testującemu Beta, który sprawdza jakość i wytrzymałość tekstyliów Lurbel używając ich w niezwykle wymagających zawodach sportowych.

 

Nowa kolekcja z EVO, której nazwa odwołuje się zarówno do słowa ewolucja, jak i do cyfry rzymskiej oznaczającej numer kolekcji, będzie wprowadzona na rynek po ukończeniu testów, co niekoniecznie pokryje się z rozpoczęciem sezonu.  Nowa kolekcja zaprezentuje proces ewolucji  nowego modelu w porównaniu z poprzednim. Za pomocą tej ewolucji zamierzamy dokonać zmian składu, struktury i wykończeń w celu poprawy funkcjonalności i wytrzymałości naszych produktów tekstylnych.

 

Spirit Evo I

 

Pierwszym modelem EVO będą krótkie spodenki Spirit Evo I, które zostaną zaprezentowane w przyszłym tygodniu. Ten produkt reprezentuje prawdziwą esencję pomysłów firmy i dzięki wysokiej jakości technologii pokrywa wymagania konsumentów, którzy zaufali firmie z powodu wysokiej wytrzymałości jej tekstyliów.

 

Ulepszenia w Spirit EVO I

 

Odnośnie struktury, Spirit Evo I zachował oryginalną technologię iTD (z wykorzystaniem przędzy wielowłókienkowej z włókna węglowego bambusowego). Nowy model ma jednak większą gęstość, co czyni go bardziej odpornym. Jest to cecha, której domagali się testujący poprzedni model Spirit lekkoatleci.

Pewne funkcjonalne cechy zostały poprawione, w pierwszym modelu kieszeń zapinała się na zamek błyskawiczny, teraz zostało zastosowane zapięcie na rzep, by łatwiej sięgnąć po zawartość bez narażania bezpieczeństwa biegacza.

Innym udoskonaleniem jest wzmocniony pas, dla lepszego dopasowania został dodany płaski ściągacz w przedniej części, co podnosi wygodę i zapobiega opadaniu.

 

Wszystkie powyższe ulepszenia zostały opracowane we współpracy z Działem R&D Lurbel i Dr. Cesarem Canales - służącym radą jako koordynator oraz członkami zespołu Lurbel Beta, którzy te spodenki testowali podczas wymagających zawodów w 2014.